HSUn viestijoukkueet 26.5 lauantain PM-viesteihin Järvenpäähän

26.5.2018 klo 11

Kesäkausi on juuri ehtinyt liikkeelle ja seuraavaksi onkin vuorossa lauantaina 26.5 pidettävät PM-viestit. PM-viestit kilpaillaan Järvenpäässä klo 11.00 alkaen. Kilpailujen aikataulu löytyy täältä

Ohessa HSUn lopulliset viestijoukkueet kisoihin. 

Ilmoitathan poisjäännistäsi mahdollisimman pikaisesti seuran urheilukoordinaattorille (jyrki.eriksson@hsu.fi, 0408290617).

 

T15

4x100m: (1): Emma Rovasalo, Noora Hietala, Kiia Brandes, Emilia Rouvinen

 

P13

4x60m aidat: Olavi Halonen, Rasmus Salmi, Aleksis Hurme, Aarni Piri

4x100m: Olavi Halonen, Rasmus Salmi, Aleksis Hurme, Aarni Piri

4x600m: Olavi Halonen, Rasmus Salmi, Aleksis Hurme, Aarni Piri

 

T13

4x60m aidat (1): Aino Halonen, Aino Laitinen, Isla Sokoff, Venla Lähdemäki

4x60m aidat (2): Adalia Hurme, Mira Martikainen, Elsa Mattila, Lotta Lamminen

4x100m (1): Aino Halonen, Venla Lähdemäki, Isla Sokoff, Adalia Hurme

4x100m (2): Lotta Lamminen, Aino Laitinen, Mira Martikainen, Elsa Mattila

4x600m (1): Aino Halonen, Adalia Hurme, Isla Sokoff, Venla Lähdemäki

4x600m (2): Lotta Lamminen, Aino Laitinen, Mira Martikainen, Elsa Mattila

 

P11

4x60m aidat: Elias Oksanen, Anton Sokoff, Aarre Kalanen, Eeli Rovasalo

4x50m: Eeli Rovasalo, Elias Oksanen, Anton Sokoff, Aarre Kalanen

4x600m: Anton Sokoff, Mikko Koivisto, Aarre Kalanen, Eeli Rovasalo (varalla: Elias Oksanen)

 

T11

4x60m aidat: Anni Huttunen, Neela Jakonen, Sissi Kaksonen, Elsa Pinola.

4x50m (1): Anni Huttunen, Neela Jakonen, Sissi Kaksonen, Elsa Pinola.

4x50m (2): Ester Solismaa, Kia Sairanen, Venla Peltomäki, Sonja Pitkänen

4x600m: Anni Huttunen, Neela Jakonen, Sissi Kaksonen, Elsa Pinola

4x600m (2): Ester Solismaa, Kia Sairanen, Venla Peltomäki, Sonja Pitkänen

 

T9/P9:

8x40m: Mikko Koivisto, Lauri Lamminen, Senni Koski, Janina Vuorenmaa, Vieno Hakakari, Velma Peiponen, Netta Raappana, Linnea Teivaanmäki.

T9

4x400m: Senni Koski, Velma Peiponen, Janina Vuorenmaa, Vieno Hakakari,